Sklep
internetowy
B2B
.
Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Dmuchawa typu NCB60

Kotły miałowe przeznaczone są do efektywnego spalania miału węglowego. W prawidłowym procesie spalania i wytwarzania ciepła niezbędna jest prawidłowa i efektywna praca elementów składowych pieca. Należy do nich między innymi dmuchawa do pieca miałowego oraz sterownik.

Piec miałowy sterowany jest elektronicznie za pomocą sterownika i dmuchawy, dlatego po rozpaleniu nie wymaga stałej obsługi użytkownika. Dmuchawa do pieca służy do wprowadzania powietrza do paleniska kotłów c.o., dzięki czemu możliwe jest regulowanie temperatury i efektywności spalania. Sterownik z dmuchawą do pieca c.o. automatycznie obniża obroty dmuchawy, kiedy temperatura dochodzi do żądanego poziomu. Dmuchawa reguluje też właściwą cyrkulację spalin.

Dmuchawy, które ma w swojej ofercie Ewmar-Ness są liderem na rynku już od 25 lat. Są stosowane w szerokiej gamie urządzeń takich jak piece, kominki, chłodziarki do napojów w butelkach / puszkach, ogrzewacze gazowe i wiele innych. Dostępne w wersjach pojedynczej i podwójnej w długościach od 120 do 480 mm z silnikami na prąd zmienny lub stały. Wydajność do 300 m3/h lub 176 cfm.
Więcej o produkcie TUTAJ

Zapytaj o produkt

Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×