Sklep
internetowy
B2B
.
Łożyska
+48 32 296 11 34
Wyroby elektrotech.
+48 32 296 11 35
Wyroby hutnicze
+48 32 296 11 52

Taśmy zimnowalcowane

Oferta Ewmar-Ness obejmuje również taśmy zimnowalcowane, czyli płaskie wyroby stalowe w postaci kręgów, zwijanych bezpośrednio po procesie walcowania, o szerokości mniejszej niż 500 mm. Są one dostępne na specjalne zamówienie klienta, w wybranej grubości i szerokości.

Taśmy zimnowalcowane znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach. Są wykorzystywane m.in. w motoryzacji, ponieważ wykonuje się z nich układy napędowe czy elementy do silników elektrycznych. Z taśm zimnowalcowanych wycina się także małe elementy i części do różnego typu mechanizmów i urządzeń. Przemysł meblarski korzysta z nich przy wykonywaniu konstrukcji do szaf czy regałów, a także szyn i prowadnic do szuflad i drzwi przesuwnych. Przy udziale taśm wykonywane są również precyzyjne podzespoły do sterowników i urządzeń mikroprocesorowych. Taśmy zimnowalcowane służą do produkcji rur i kształtowników. Mają również szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym.

Taśmy walcowane na zimno charakteryzują się dobrą podatnością na obróbkę plastyczną, węższymi tolerancjami i mniejszymi grubościami niż np. taśmy walcowane na gorąco.

Taśmy zimnowalcowane w kręgu na zamówienie w gatunkach St2Sal, 08J, DC01, DC04

Zakres wymiarowy: grubość 0,2 – 4 mm, szerokość 15 – 420 mm

Producenci Arcelor Mittal, Ruukki

Zapytaj o produkt

Partnerzy partnerzy
Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana.

×
Thanks.

Your message was sent successfully.

×